FOnline: Reloaded BETA – server spuštěn

Jelikož Minecraft server šel „do kytek“ kvůli nedostatku hráčů, rozhodl jsem se spustit jiný server, tentokrát něco akčnějšího. Jedná se o hru, kterou si jistě mnoho starších a dokonce i někteří mladší rádi zahráli v singleplayeru. Nyní máte možnost „okoštovat“ původní Fallout v multiplayeru. Pochopitelně nejde tak úplně o původní hru, jelikož mapy jedničky a dvojky jsou spojené dohromady a výsledek tak může působit trochu nezvykle. Každopádně jde o zdařilé dílko, ke kterému se mi podařilo sehnat jak serverovou část, tak klientskou aplikaci. Máte tedy jedinečnou příležitost si vychutnat hru na nezalagovaném serveru umístěném v ČR (velmi rychlá odezva). Nejlepší na tom je, že hra je zdarma. Je nutná pouze registrace postavy přímo ve hře.

Dostal jsem již od několika uživatelů různých diskusních skupin nabídky na hosting hry, ale vzhledem k tomu, že mám v plánu hru více či méně dále modifikovat (přidání nových lokací, úprava stávajících, přidání některých questů atd.), nechci, aby data serveru ležela ještě někde jinde, než na discích mého serveru. Při registraci postav na mém serveru máte záruku, že vaše data, jako je IP adresa, uživatelské jméno a heslo k účtu se nedostanou do nepovolaných rukou, kde by mohla být zneužita.

Více informací o projektu naleznete na http://fonline.powerack.cz

 

Líbil se vám článek? Budu rád, když se Vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic. Přicházíte tak ale o možnost získat úžasné slevy :-)
Pokud si chcete nějakou službu objednat a tím podpořit tento web, máte možnost tak učinit po kliknutí na reklamní plochu výše.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


20 − 13 =