Notifications
Clear all

[Zamčené] Komunikace  

 
Powerack
Admin

Komunikace s ostatními hráči můžete vést na různých úrovních. Doporučuji se ale vyhnout jakýmkoliv projevům rasismu, sexismu, nenávisti a dalším odporným projevům.

Primárně se budete domlouvat s náhodnými kolemjdoucími ve hře pomocí chatu, později i pomocí vysílačky (/r text).

Funguje to následovně:

Stiskem klávesy enter si otevřete řádek chatu, do kterého napíšete text.
Pokud máte v ruce vysílačku naladěnou na nějaký dohodnutý kanál (klik na použít na vysílačku), stačí místo /r stisknout při odesílání zprávy SHIFT + ENTER, namísto ENTERu. Zpráva se pak pošle, jako kdybyste použili přepínač /r před textem a přijde tak všem příjemcům na kanálu.
Toto je podle mého úplně zbytečná funkce, ale pokud chcete, pomocí přepínače „/E“ na začátku textu můžete vyjádřit emoce. Před i za textem budou hvězdičky a celé to bude v takové teplé růžové barvě. Používejte s rozmyslem.
Pokud zrovna nemáte rádio, můžete blízké postavě něco pošeptat pomocí „/W“ na začátku textu.
Pokud máte chuť si „zařvat“, můžete zvýraznit text pomocí CTRL + ENTER při odesílání textu, čímž se všem v lokaci zobrazí červený text velkými písmeny. To je vhodné v případě, že chcete získat pozornost, ovšem spamování takovými zprávami s jakýmkoliv obsahem nedoporučuji. Za zbytečné spamování červeným textem můžete být klepnuti banovacím kladivem přes prsty.

Další možnost komunikace je Discord. Pozvánka na Discord je zde na Webu.

PC XT s NEC V20 + XTIDE + 1GB CF + TVGA8900C 1MB + 8" B&W CRT.

||| Tel.: >>> 722 216 602 <<>> Powerack(&064)centrum.cz <<< |||

Napsal : 19. 4. 2020 2:59 pm
Share: