League of Legends na notebooku? Proč ne! Je ale třeba lepší ukazovátko.

Kdo říkal, že neumím hrát hry, se velice mýlí. Nejsem sice žádný top hráč, ale sem tam si za svou oblíbenou šampionku Ahri ve hře League of Legends zahraji tak dobře, že mne to posune zase o kousek dál. Poslední hra mne dostala na vrchol, který už (prozatím) nelze překonat: Sedmou úroveň mistrovství.  Překvapí vás, že jsem toho docílil na notebooku Dell Vostro 1510? Výkonu na to má dost, až na menší zádrhely s grafikou, kterou jsem musel osekat na nejnutnější minimum. Navíc je potřeba si vzít k ruce myšku, nebo jiné lepší ukazovátko, protože s touchpadem si pořádně nezahrajete.

Psal jsem sice, že na noteboocích žádné hry, videa ani podobné věci v rámci downgradu používat nebudu, ale to víte, člověk se prostě občas nudí a nebylo by to ono, kdyby si po nějaké té práci neužil pro změnu trošku zábavy. Neodreagovat se? To by bylo nezodpovědné!

Líbil se vám článek? Budu rád, když se Vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic. Přicházíte tak ale o možnost získat úžasné slevy :-)
Pokud si chcete nějakou službu objednat a tím podpořit tento web, máte možnost tak učinit po kliknutí na reklamní plochu výše.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


4 − 3 =