…a je tu další rok…

Další rok, další platba za hosting a (sub)doménu, další možnost se projevit při vrtání se ve starých noteboocích. Že jich za minulý rok mnoho nebylo? Tento se můžete připravit na nášup. Většinou jde o kusy, které mi tu dlouho leží bez využití a ke kterým jsem se, kvůli práci na jiném HW, jednoduše nedostal. Obvykle se zde dlouhosáhle nerozepisuji o ničem, co není notebook. Tento rok možná udělám i nějaké vyjímky.

Protože jsem takový, jaký jsem, dovolím si vás požádat o shlédnutí dalšího mého projektu zmíněného v minulém článku – tedy FOnline Reloaded CZ server*.  O co se jedná? Nu o nic jiného, než o herní server přeci. Hráčů není nikdy dost a i přes velké množství registrací není v jeden okamžik na serveru prozatím nikdy více, než 12 lidí naráz. S lagy ze strany serveru se téměř nesetkáte, vše jede hezky odděleně na separátním stroji s dostatkem výkonu pro 50 – 100 hráčů online.

A co na serveru vlastně dělám? Co myslíte? No přeci majitele, admina, překladatele, skriptera, helpera, mappera, … Stačí si jen vybrat. Můžete se podívat na mou Patreon stránku, kde je to lépe vysvětleno a kde mne můžete v mém snažení podpořit. Pochopitelně na serveru mám výpomoc jednoho zkušeného hráče s právy druhého administrátora, který si sice sem tam dělá věci po svém, ale na druhou stranu jsou za ním vidět nějaké ty výsledky.

Takže účelem tohoto příspěvku bylo nejen vás uvítat v novém roce (i když s křížkem po funusu), ale hlavně nabídnout vám nějakou zábavu. Stačí si stáhnout klienta hry, zaregistrovat se a hrát. Až tak je to snadné. Není nutná žádná registrace na web, a pokud nechcete diskutovat s ostatními, ani na fórum. To můžete číst i bez registrace, přispívat však ne.

* V názvu opravdu není chyba, je to oficiální název hry a znamená to přesně Fallout Online: Reloaded. Proto zkratka „FOnline: Reloaded“.

Author: Powerack

Přidejte komentář