Aktualizace webu 2.3.2017

Dnes jsem se neflákal a nahrál pár ilustračních obrázků k notebookům. Jde opravdu jen o informační obrázky, aby bylo vidět, jak který přístroj vypadal. Vzhledem k nemožnosti nafotit je sám, jsem využil strejdu googla a nahrál sem takové, které se mi zdáli přijatelné. Pokud jde o tu nemožnost nafotit obrázky sám, není to tak úplně pravda, ale výsledek by byl mizerný. Znáte to, foťák v mobilu za pár šušňů za nic nestojí, ať se na něm píše třeba 8.0 MP Auto Focus, zrovna jako na mém Prestigiu. I když je fakt, že fotografii na pozadí webu i tu, která je místo loga, jsem fotil zrovna tímto telefonem. Není to ono a daleko kvalitnější materiály lze nalézt pomocí googlu, tak proč si jich pár „nevypůjčit“, že…

Aktualizace zahrnovala tyto úkony:

  • Nahrání a publikování obrázků k článkům.
  • Kompletní záloha webu a doinstalování pluginů. Jaké pluginy a proč? To se nechte překvapit.
  • Interní setřídění článků. Odteď se budou relevantní články z relevantní kategorie zobrazovat pod aktuálním článkem.
  • Sepsání reportu, který právě končí.

Báj 😀

Líbil se vám článek? Budu rád, když se Vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic. Přicházíte tak ale o možnost získat úžasné slevy :-)
Pokud si chcete nějakou službu objednat a tím podpořit tento web, máte možnost tak učinit po kliknutí na reklamní plochu výše.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


20 + thirteen =