Povídky

Nabídky občasných obchodních partnerů:
Z těchto nabídek nemám žádnou provizi, nicméně jsou zajímavé a sem tam si rád přihodím též;-)

Jistě koukáte, co se zde změnilo. Je toho sice jen minimum, ale o to víc to možná mé pravidelné čtenáře potěší. Doupě vzniklo víceméně jako náhrada šrotiště, které dříve běželo na samostatné subdoméně. Mé rozhodnutí zvýšit množství specializací webu z jedné na neurčito se vyplatí. Mohu si totiž zanadávat v sekci blogu a též mohu v sekci šrotiště popsat některý z nově získaných kousků hardwaru. Co mi zde ale prozatím chybělo, bylo jakékoliv další vyjádření. Do blogu přeci nebudu vkládat povídky, že? Takže jsem zrušil své „služby“ a místo nich přidal něco pro mne užitečnějšího.

Již nyní se můžete těšit na jednu povídku, která vznikala ještě v době, kdy jsem byl nadšeným hráčem na jednom Falloutím serveru. Povídka je, pravda, trošku delší, ale snad se mi sem vejde. 🙂 Nebyla dříve nikde jinde publikována a je to víceméně má prvotina, co se týče takto dlouhých děl. Buďte proto prosím při jejím hodnocení shovívaví. Ještě před vložením si ponechám nějaký čas na nezbytnou korekturu a pravděpodobně v tomto mezičase přibude nějaké to kratší dílko. Každopádně těšte se. 😉

Líbil se vám tento článek? Budu rád, když se vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic.
Tato reklama se zobrazuje jen nepřihlášeným uživatelům. Přihlásit se můžete přes Patreon.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


3 × five =