Povídky

Jistě koukáte, co se zde změnilo. Je toho sice jen minimum, ale o to víc to možná mé pravidelné čtenáře potěší. Doupě vzniklo víceméně jako náhrada šrotiště, které dříve běželo na samostatné subdoméně. Mé rozhodnutí zvýšit množství specializací webu z jedné na neurčito se vyplatí. Mohu si totiž zanadávat v sekci blogu a též mohu v sekci šrotiště popsat některý z nově získaných kousků hardwaru. Co mi zde ale prozatím chybělo, bylo jakékoliv další vyjádření. Do blogu přeci nebudu vkládat povídky, že? Takže jsem zrušil své „služby“ a místo nich přidal něco pro mne užitečnějšího.

Již nyní se můžete těšit na jednu povídku, která vznikala ještě v době, kdy jsem byl nadšeným hráčem na jednom Falloutím serveru. Povídka je, pravda, trošku delší, ale snad se mi sem vejde. 🙂 Nebyla dříve nikde jinde publikována a je to víceméně má prvotina, co se týče takto dlouhých děl. Buďte proto prosím při jejím hodnocení shovívaví. Ještě před vložením si ponechám nějaký čas na nezbytnou korekturu a pravděpodobně v tomto mezičase přibude nějaké to kratší dílko. Každopádně těšte se. 😉

Líbil se vám článek? Budu rád, když se Vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic. Přicházíte tak ale o možnost získat úžasné slevy :-)
Pokud si chcete nějakou službu objednat a tím podpořit tento web, máte možnost tak učinit po kliknutí na reklamní plochu výše.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*