Tohle není normální. Opravdu!

Dnes jsem se tak díval po inzerátech na bazoši, jestli náhodou někdo neprodává nějaký šrot ve větším množství. Našel jsem toho celkem dost, ale spousta věcí byla cenově úplně mimo rámec toho, co jsem obvykle ochoten za šrot dát. Pak jsem ale narazil na toto:

https://pc.bazos.cz/inzerat/88744887/NABYTKA.php – inzerát byl na mou žádost administrátory serveru smazán, ale fotografii jsem si pořídil a tak se tomu pablbovi můžete zasmát. Dokonce mu můžete i zavolat. 🙂

Co mne na tom inzerátu dopálilo nejvíc nebyla gramatika jak od „dementa“, ale ukradené foto z mých stránek! Aby toho nebylo málo, dělá mi tento uživatel svým dementně napsaným inzerátem špatnou reklamu na web tím, že se ani neobtěžoval z fotografie odstranit odkaz na tento web. To je opravdu síla.

Nemyslíte si, že takovéto použití obsahu bez souhlasu autora porušuje autorský zákon? Myslím že to jsou paragrafy 270 a 271 trestního zákoníku (mohu se mýlit).

Tohle psal dement co vykrádá cizí weby.

Podle jeho telefonního čísla (na foto s inzerátem) si můžete dohledat jeho další inzeráty. Momentálně tam má nejspíš kradenou LCD TV a nějakou rádoby Hi-Fi věž. Určitě vás napadne, proč píše, jak mentál. Odpovědí na tuhle otázku může být více. Jedna z nich napoví, že jde o žáka zvláštní školy. Další zase, že jde o takzvaně „nepřizpůsobivou menšinu“, tedy prostě a jednoduše cikána, který nevychodil ani základku. Vyberte si sami. Já se přikláním k možnosti, že jde o obojí naráz.

Vážně nic nemám proti pracujícím lidem z této národnostní menšiny. Ten zbytek ale ať se jde bodnout.

EDIT 10.6.2019: Zrovna jsem se tak probíral svými články, abych případně opravil chyby a nedalo mi to, abych se nepodíval, zda dotyčný s tímto telefonním číslem stále vystavuje své pochybné inzeráty. Zjistil jsem, že ano. Tak jsem si řekl, že když už, tak sem přidám „antireklamu“ na jeho nabídky 🙂 Slovosled a gramatika vám jistě dají zabrat. Každopádně zde je slibovaná stránka.

Author: Powerack

Přidejte komentář