Změny na webu 24. – 30.11.2017

Ať už jste si toho všimli, nebo ne, na webu v poslední době dělám úpravy, aby byl vizuálně zajímavější. Většina funkcí zůstává při starém, jen se trošku mění „kabátek“. Přešel jsem na jinou šablonu. Stávající mi totiž co do funkcí přestává vyhovovat a pokud bych si měl vybrat nějakou ze základních šablon, raději bych si naprogramoval vlastní, kdybych to uměl 😉

Co se to tedy změnilo:

  • Změnil jsem šablonu. Web se zdá nyní přehlednější, i když nejspíš bude nějakou chvíli trvat, než to bude přesně podle mých představ.
  • Ke každému článku byl přidán obrázek. Snad se moc neopičím po ostatních podobných webech. Prostě mi to nedalo, když tu ta možnost je.
  • Na stránce poděkování zvýrazněna jména. Nyní jsou tučně zelenou barvou, aby bylo jasné od koho daná věc je.
  • Přidáno několik málo stránek, které budou dále využity. Prozatím jsou uživatelsky nepřístupné.
  • Upraven kontaktní formulář a využita reCAPTCHA namísto kvizu, který je občas až obtěžující..

Právě úprava kontaktního formuláře mne dovedla k využití reCAPTCHY. Zdálo se mi totiž, že otázka v kvizu je až příliš tmavá a splývá s pozadím. Sice by bylo jednodušší přestylovat formulář a nastavit světlejší barvu pro otázku, ale reCAPTCHA má více využití a chystám se jí nasadit i u komentářů.

Líbil se vám článek? Budu rád, když se Vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic. Přicházíte tak ale o možnost získat úžasné slevy :-)
Pokud si chcete nějakou službu objednat a tím podpořit tento web, máte možnost tak učinit po kliknutí na reklamní plochu výše.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


5 × 3 =