Změny na webu 7.12.2017

Možná jste si všimli, že jsem se trošku povrtal v menu. Ano, přibylo několik položek, ale to není to hlavní. Po více, než půl roce jsem se konečně rozhodl spustit i vlastní mini fórum. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak fórum implementovat přímo do wordpressu a nakonec jsem se rozhodl pro Simple:Press bbPress. Není to tu zatím tak pěkné, jako například na High-Voltage, ale budu se snažit, abych se mu alespoň vyrovnal co do kvality.

Copak jsem tedy změnil:

 • Přidány položky do menu „Příspěvky“.
 • Přidána stránka „ke stažení“, kde naleznete prozatím jeden velmi starý prográmek pro MS-DOS.
 • Přidáno forum bbPres. Je k dispozici pro všechny, pro možnost přidávání příspěvků se však musíte registrovat.

Author: Powerack

5 thoughts on “Změny na webu 7.12.2017

 1. Vzhledem k tomu, že tu máme zmiňovaný kvalitní High-Voltage + OldComp + OldGames.sk a databaze-her.cz, bych do toho nešel. Asi se u toho zprovoznění pobavíš, ale to asi bude tak všechno 🙂

 2. Jestli můžu doporučit, mrkni ještě na Asgaros fórum. Neumí toho zdaleka tolik, co Simple Press, na druhou stranu je skvělé minimalistické a rychlé 🙂 SP je moloch, navíc strašná spousta funkcí je ve formě placených pluginů.

  1. Zdravím, co jsem tak koukal, všechny pluginy jsou placené, pokud nemáš nějakou z jejich hodností (od mědi po platinu). SP tedy používat nebudu, ale napadl mne BBpress, který se zdá jen o trochu jednodušší. Na druhou stranu bude mít zase jiné mouchy.

   1. Členství je vždy jen na omezenou dobu a ty pluginy jsou placené i potom, akorát se slevou (vyjma platinového členství, pak jsou zdarma). To placené členství je dobré hlavně kvůli podpoře. Ale celkově se mi jejich přístup nelíbí, je to všechno přehnaně drahý, a že by Simple Press byl nějaký nepřekonatelný skvost, to ne. Když jsem s ním začínal, bylo to celé mnohem volnější, spousta pluginů byla i zdarma.

    O bbPressu vím, ale naposledy jsem ho zkoušel 5 let zpátky, netuším, jak vypadá teď. Jak jsem psal, aktuálně se mi líbí hlavně Asgaros – https://cs.wordpress.org/plugins/asgaros-forum/. Moc toho neumí, ale tím líp. Radši si pár funkcí dodělám sám, než abych z toho odstraňoval bordel, jako ze Simple Pressu 🙂

    Další možnost je udělat si v podadresáři instalaci klasického phpBB a jen sehnat nějaký plugin, který udělá most mezi uživatelskými účty.

    1. Mno nejdřív vyzkouším ten bbPress a pokud mi nebude vyhovovat, poohlédnu se po něčem jiném. Mimochodem Asgaros forum vypadá jako by z oka vypadl phpBB, tedy jeho starším verzím.

Přidejte komentář