FOnline Launcher

FOnline: Reloaded CZ Launcher

Jelikož jsem provozovatelem free to play serveru FOnline: Reloaded CZ a amatérským programátorem (od dob Visual Basicu verze 4.0 se toho mnoho změnilo), rozhodl jsem se pro náš server vytvořit i speciální launcher z drobtů posbíraných všude možně. Něco takového totiž „konkurence“ nemá a je to i zajímavá pomůcka.

Veškeré informace, včetně zdrojového kódu budou na této stránce volně k dispozici.

Pozor, píšu zdrojáky jak to „prase“, takže mohou být poměrně nepřehledné. Nicméně jsem se snažil veškeré funkce řádně okomentovat. Ve zdrojích budou chybět adresy. Není nutné znát přesné umístění stahovaných dokumentů.

Prozatím přikládám náhled, zdrojové kódy budou o něco později…
Hledám touto cestou schopné programátory, kteří rozumí VB.NET.

Tato verze launcheru je součástí aktualizované verze hry pomocí updateru přiloženého v instalaci. Graficky není vše úplně perfektní, nicméně snažím se alespoň přiblížit GUI starých Falloutů.

Líbil se vám článek? Budu rád, když se Vám bude líbit i tato nabídka:


Poznámka: Pokud blokujete reklamy, je možné, že i přes veškerou mou snahu váš software na blokování reklam obejít, neuvidíte jednoduše nic. Přicházíte tak ale o možnost získat úžasné slevy :-)
Pokud si chcete nějakou službu objednat a tím podpořit tento web, máte možnost tak učinit po kliknutí na reklamní plochu výše.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


two + 6 =