Přesun obsahu + další info

Ano, trvalo to dlouho, ale po téměř třech týdnech byl veškerý obsah původního šrotiště konečně přenesen. Pokud by ještě nějaké odkazy vedli mimo tento web, prosím dejte mi vědět. Původní šrotiště jsem se snažil řádně prolinkovat a tak je možné, že jsem na nějaký ten odkaz vedoucí na již neexistující web, zapomněl. Původní web je smazán a v příštích několika dnech bude na jeho místě pouze chybová hláška, jelikož jsem líný si napsat skript pro přesměrování 🙂

Napsat tak krátký informační článek je podle mého ostuda. Proto jsem se rozhodl, že Vás budu informovat i o dalším dění kolem webu.

Jak jste si možná již všimli, web je prošpikován affiliate odkazy. Ty tu nejsou pro nic za nic. Mají mi totiž pomoci s platbami hostingu a domény na další období. Protože se nechci spoléhat jen na „dobré duše“, které se prolistují obsahem až na spodní okraj webu a kliknou na ikonku Patreonu, je toto nejlepší způsob, jak si trošku pomoci.

Pár slov o tom, co vlastně dělám. Nabízím na tomto webu slevové kupóny, po jejichž použití získá nový zákazník slevu a já dostanu do kasičky nějaký ten drobný peníz. Jak přesně to funguje se můžete dočíst přímo v affiliate programu společnosti WEDOS a.s.

Ano, tento odkaz má též své opodstatnění. Shrnu to do několika málo vět. Za prokliknutí a novou registraci získám referala. To znamená, že společnost mi vyplatí určité procento výdělku uživatele, jež se registroval přes tento odkaz. Nic mu však z výdělku nesebere, jen navýší mé virtuální konto o to určité procento. Z registrací nových uživatelů přes tento odkaz tedy nemám žádný užitek do té doby, dokud sami něco nevydělají. Též nemám nic z prokliků ostatních odkazů, pokud jejich použití nepovede k nákupu služby.

Pokud jste si všimli těch reklam na konci všech článků, které jsou víceméně nepřehlédnutelné, jistě mi dáte za pravdu, že mohou být trochu rušivým elementem. Také tu však mají své místo, protože narozdíl od textových kampaní jsou mi účtovány i prokliky. Pochopitelně nechci nikoho nabádat k tomu, aby na ně bezmyšlenkovitě klikal, právě naopak. Pokud o zmíněnou nabídku nemáte zájem, určitě na tyto plochy neklikejte.

Author: Powerack

5 thoughts on “Přesun obsahu + další info

  1. Nechci ti brát vítr z plachet, ale najít uživatele co sem dojde, k tomu zároveň potřebuje hosting, je mizivá, až žádná. Být tebou, soustředím se na obsah webu, to je přeci ta zábava (koníček), co vždycky něco stojí a většinou nic nevrátí. 🙂

    1. No tak zkusit se musí všechno a i když, jak píšeš, je šance na získání nějakého zákazníka mizivá, nevzdávám to.

      Obsahu bude ještě spousta, o to nemám strach. Momentálně sice žádné nové extra kousky nevedu, ale určitě se časem zase něco najde.

Přidejte komentář