Nový MC server

Nedávno jsem založil nový Minecraft server hostovaný na mém železe. Jistě, těchto projektů už mám za sebou spoustu, ale tento je vyjímečný tím, že se nejedná o klasický server založený na Spigotu či Bukkitu, ale o plně módovaný server, jehož základem je Forge. Zatím si hraji s nastavením všech možných módů, snažím se hru co nejvíce ztížit, aby bylo o něco zábavnější se postupně prokousávat až k endgame vybavení (na obrázku můžete vidět Draconic Staff of Power).

Pro prezentaci tohoto serveru jsem si vytvořil takovouto propagaci:

Server je založen na v zahraničí oblíbeném modpacku FTB Infinity Evolved v aktuální verzi 3.1.0. Obsahuje prvky jak čarovného (Thaumcraft, Twilight Forest, …), tak technického rázu (AE2, IC2 EnderIO, …) a je jen na vás, jakou cestou se vydáte. Můžete si zahrát na technika, či čaroděje, nebo kombinaci obou profesí. Přístup do několika světů je volný již od začátku hry přímo ze spawnu.

Na serveru je několik vychytávek, díky nimž bude hra o něco těžší. Je zde snížena produkce energie a zároveň o něco stoupli i nároky na ni, takže automatizace, která je cílem, se na začátku hry poněkud prodraží. Nic vám ale nebrání ve výrobě většího množství generátorů energie.

Aby se ale vyrovnaly šance, v téměř všech dimenzích je velký nadbytek Yelloritové rudy, takže nebude nouze o palivo do reaktorů z módu Big Reactors, což hráčům velmi pomůže, pokud si co nejdříve vytvoří potřebné technologie.

Jedná se o soukromý server bez jakýchkoliv VIP výhod, provozovaný z dobré vůle pro těch pár hráčů, jež na něj náhodou narazí.

Primárně je tento server určen pro hráče, jež vlastní originální Minecraft, ovšem při použití nějaké té kličky by neměl být problém se na server dostat s „warez“ launcherem.

 

Author: Powerack

Přidejte komentář